5.03. PEPELNICA ILI ČISTA SRIJEDA: Sveta misa 17.00 h

UTORCI U OŽUJKU:

4.03.:    Kardinalova kateheza

11.03.:  Molitveni susret za obitelji

18.03.:  Župnikova kateheza (prijedlog teme: Molitva)

25.03.:  Molitveni susret za prvopričesnike i njihove roditelje

5.04. CJELOVEČERNJI KONCERT: Dom kulture 18.00 h

Članovi odraslog folklornog ansambla KUD-a ''Zlatko Baloković'' organiziraju samostalni cjelovečernji koncert koji će se održati u Domu kulture u Krapinskim Toplicama s početkom u 18.00 h,  s namjerom prikupljanja dobrovoljnih priloga čime bi pokrili dio troškova odlaska na Međunarodni festival folklora u Ohridu u kolovozu ove godine. Ovim putem pozivaju se svi da dođu na koncert i uživaju u narodnim pjesmama i plesovima!

12.04.: USKRSNA ISPOVIJED 8.00 h

12.04. KRIŽNI PUT KROZ NAŠU ŽUPU: 12.00 h

U sklopu pripreme za Uskrs organizira se križni put kroz našu župu. Kreće se ispred crkve u 12.00 h gdje će biti prva postaja. Cilj je obići križeve i kapelice kroz našu župu te ujedno i bolje upoznati naše mjesto. Pošto će se pješačiti par sati, preporuča se ugodna i prikladna obuća i odjeća. Pozvani su svi koji su spremni na molitvu, druženje i pjesmu uz malo hodanja!